Kariera w esupport

Specjalista ds. rozwiązań chmurowych

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku specjalisty ds. rozwiązań chmurowych. W portfolio naszych usług znajduje się obsługa informatyczna firm i instytucji, usługi projektowe, wdrożeniowe, doradztwo informatyczne, jak również helpdesk.

Czym będziesz się zajmować?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wdrożenia, konfiguracje i opiekę nad systemami opierającymi się o rozwiązania chmurowe.

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenia techniczne i konfiguracja rozwiązań głównie z obszaru Microsoft 365 / Microsoft Azure
  • Prowadzenie spotkań technicznych z klientami
  • Opieka nad wdrożonymi rozwiązaniami

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji Azure AD, M365 Admin Center, Exchange Online, Microsoft Intune
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Dobra komunikacja z klientem
  • Samodzielność i dobra organizacja powierzonych zadań
  • Chęć rozwoju w zakresie rozwiązań Microsoft 365 oraz platformy Microsoft Azure

Mile widziane:

  • Zaliczony co najmniej jeden certyfikat Microsoft w kategorii chmury obliczeniowej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B po okresie próbnym w przypadku spełnienia wymagań
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • Szkolenia oraz zdawanie certyfikatów z zakresu prowadzonych projektów i technologii
  • Spotkania integracyjne

Stawiamy na ludzi z pasją i doświadczeniem, Twoje wykształcenie jest dla nas mało istotne!

Zobacz też

Opowiedz o sobie

Skontaktuj się

Nasza wiedza i doświadczenie potwierdzone certyfikatami branżowymi.