Kariera w esupport

Specjalista ds. sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. W portfolio naszych usług znajduje się obsługa informatyczna firm i instytucji, usługi projektowe, wdrożeniowe, doradztwo informatyczne, jak również helpdesk.

Czym będziesz się zajmować?

Szeroko pojętą sprzedażą naszych usług, niezależnie od tego jak chcesz to robić. Nie narzucamy na Ciebie sposobu realizacji celu, dla nas liczy się wynik (dla Ciebie pewnie też, ponieważ im lepsze rezultaty, tym wyższa premia 😊)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami firmy
  • Obsługiwanie leadów sprzedażowych
  • Obsługa i koordynacja zlecenia
  • Sporządzanie ofert handlowych zgodnie z polityką firmy
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość rynku IT
  • Zainteresowanie branżą IT i oprogramowaniem SaaS
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Własna baza kontaktów
  • Doświadczenie pracy w branży

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B po okresie próbnym w przypadku spełnienia wymagań
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • Spotkania integracyjne

Stawiamy na ludzi z pasją i doświadczeniem, Twoje wykształcenie jest dla nas mało istotne!

Zobacz też

Opowiedz o sobie

Skontaktuj się

Nasza wiedza i doświadczenie potwierdzone certyfikatami branżowymi.