World Backup Day

Podziel się

Jak co roku, 31 marca przypada World Backup Day. Święto danych, kopii zapasowych i dzielnych, często niedocenianych administratorów odpowiedzialnych za wykonywanie backupu oraz odtwarzanie utraconych informacji. To doskonała okazja, żeby zastanowić się nad znaczeniem danych w naszym życiu i biznesie, pomyśleć czy wszystkie nasze najważniejsze dane są dobrze chronione. To najlepszy moment, żeby obiecać: będę regularnie wykonywać kopie zapasowe swoich najcenniejszych danych!

Z punktu widzenia biznesu dane są w dzisiejszym cyfrowym świecie najważniejszym firmowym zasobem. Dlatego wykonywanie backupu, przechowywanie go w bezpiecznym miejscu i testowanie możliwości odtworzenia danych z jego wykorzystaniem stanowi absolutny fundament bezpieczeństwa każdej organizacji. Wystarczy wyobrazić sobie, że padamy ofiarą zbierającego coraz bardziej obfite żniwo ransomware’u. Bez backupu jesteśmy zdani na łaskę przestępców a cena odzyskania danych może być naprawdę wysoka. Dlatego w World Backup Day warto zastanowić się również nie tylko czy wykonujemy backup, ale także czy używamy do tego najlepszych dostępnych na rynku narzędzi.

Nie trzeba również pożaru w serwerowni dostawcy usług by zrozumieć jak ważne jest bezpieczeństwo danych.
Zapraszamy zatem do współpracy z Betacom i naszym zespołem certyfikowanych inżynierów, którzy najlepiej znają i rozumieją potrzeby klientów w tym obszarze. Od wielu lat wdrażają oni systemy backupowe z wykorzystaniem rozwiązań i narzędzi najlepszych światowych dostawców.

Życzymy miłego i spokojnego World Backup Day!

źródło: itreseller.com.pl

Pobierz program dla swojego systemu
Windows

MacOS

Linux

Pomoc zdalna

Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata.

Darmowa konsultacja

Najlepsza współpraca zaczyna się od tego formularza.